انواع کارت دعوت عروسی در نمایشگاه عروس وداماد!!!!

کارت دعوت عروسی فراخوانی دوستان آشنیان و مهمانان مورد نظر به جشن عروسی، یکی از راه های دعوت مهمانان که از قدیم مرسوم بوده فرستادن کارت دعوت عروسی برای انهاست کارت دعوتی که می تواند شیک، ساده، سه بعدی، کوچک و یا بزرگ باشد کارت دعوتی که می تواند گران و یا ارزان باشد .کارت دعوت عروسی همراه با متنی  (متن کارت دعوت عروسی)که می تواند سلیقه ونوشته شما بروی کارت دعوت عروسی تان باشد و یا متنی از الگوها و متن های موجود بروی دیگر کارت دعوت ها باشد.

کارت دعوت مطابق سلیقه شما کدام است ؟؟؟

کارت دعوت عروسی خود را از ما بخواهید ……..

مرتب سازی بر اساس
« 1 از 2 »

 

برای رفتن به فروشگاه و نمایشگاه کارت دعوت عروسی اینجا کلیک کنید..

چه نکاتی برای انتخاب کارت دعوت عروسی در نظر بگیریم؟

امروزه کارت های دعوت عروسی از جنس های مختلفی  درست می شوند کارت دعوت عروسی ازجنس چوب، مقوا، کاغذ و با تزئینات مختلفی مانند لیزر روی چوب، پاپیون، گل، ربان و … تزئین شده اند، اکثرا رنگ کارت دعوت عروسی رنگ سفید یا رنگ های نزدیک به سفید است که کارت دعوت عروسی با لباس عروس کیف و کفش و یا دسته گل عروس ست باشد.

مهمترین مواردی که باید در یک کارت دعوت عروسی در نظر گرفته شود تاریخ و روز عروسی، آدرس و کروکی باغ یا تالار عروسی، اسم عروس وداماد، و زیباترین قسمت آن متن کارت دعوت عروسی میباشد، معمولا این قسمت متن کارت دعوت عروسی برای خیلی از مهمانان جالبه و بعد از نگاه کردن به تاریخ و مکان همه دوست دارن متن کارت دعوت رو بخونن و ببینن سلیقه عروس خانم و اقا داماد چجوریه.

در کل بعد از یه خستگی شیرین و تموم شدن کارهای عروسی مثل خریدها رزروها و دیگر خرج های عروسی در آخرین مراحل خرج کردن آقا داماد نوبت به کارت دعوت عروسی میرسه مرجله ای که صحبت از سلیقه عروس ودامادهاست و همه فامیل دوست دارن راجب کارت دعوت عروسی نظر بدن و ابراز سلیقه کنند، پس عروس خانم و اقا داماد محترم هواستون به این قسمت باشه و سعی کنید با گذاشتن کمی وقت و جستجو ودیدن کارت های موجود در بازار  یه کارت دعوت شیک و با کلاس با توجه به هزینه هاتون انتخاب کنید.

 

نمایشگاه عروس وداماد چه کمکی می تواند به انتخاب و خرید کارت دعوت عروسی شما کند؟

نمایشگاه عروس وداماد  تمام سعیش رو  می کنه که دشواری و زمانبری این انتخاب رو برای شما کمتر کنه و لیستس از کارت دعوت های عروسی موجود در بازار و حتی ایده های کارت دعوت های جدید و فانتزی رو هم بشما بده و از همه مهمتر یه تخفیف عالی هم به شما عزیزان بدهد تا یه کارت دعوت شیک و خاص رو بخرید.

مدل زیبایی از کارت دعوت عروسی

 

 

 

 

 

 

 

مدل کارت دعوت عروسی با طرح لباس عروس و داماد از مدلهای شیک و پر طرفدار کارت دعوت عروسی می باشد

 

 

چقدر هزینه می کنید برای خرید کارت دعوت عروسی؟

یکی از نکاتی که در انتخاب کارت دعوت عروسی و خرید آن هائز اهمیت می باشد میزان بودجه شما و هزینه در نظر گرفته شده می باشد. آیا کارت دعوت عروسی ارزان می خواهید یا گران؟ کارت های عروسی همانطور که مدل و انواع مختلفی دارد قیمت های متفاوتی نیز داردکه شما بسته به بودجه خود باید انتخاب کنید.

چه مدل کارت دعوت عروسی می خواهید شیک و ساده و یا لاکچری و شیک برای انتخاب انواع کارت دعوت عروسی باید ببینید سلیقه تان چجوری است آیا دوست دارید رنگ کارت دعوت عروسی تان با رنگ گل یا رنگ گیفت و یا لباستان ست باشد. آیا دوست دارید مهمانهایتان کارت دعوت عروسی شما را دور بیندازند و یا نگهدارند با کمی فکر و زیرکی خاص می توانید یک کارت دعوت عروسی شیک  داشته باشید که ماندگاری داشته باشد. مثلا کارت دعوت هایی که به شکا بطری آرزوهاست آیا یک کارت دعوت به عروسی دور انداختنی است یا قابل نگه داشتن است؟؟؟ 

پس اگر کمی صبر داشته باشید یک عروسی با تحقیق و با برنامه داشته باشید هم می توانید در بودجه خود صرفه جویی کنید و هم می توانید عروسی خود را لاکچری و ماندگار کنید همیشه پول زیاد خرج کردن نشانه لاکچری بودن نیست با داشتن تفکر و برنامه و کمی تحقیق و جستجو می توانید عروسی خود را لاکچری کنید. پس اگر به این موضوع ایمان و اعتقاد آوردید در سایت نمایشگاه عروس و داماد  کمی جستجو کنید تا ببینید از مدل ها و نمونه های گذاشته شده در هر زمینه از انواع کارت دعوت عروسی گرفتع تا مدل گیفت عرسی آرایش عروس لباس عروس تاج و تور عروس چه مدلی را می پسندید و یا چه شاه فکری دارید.

شاید انتخاب کارت دعوت عروسی کمی ساده بنظرتان آید ولی وقتی با این همه تنوع از کارت دعوت عروسی مواجه می شوید متوجه سخت بودن انتخاب می شوید. و احساس می کنید برای انتخاب نهایی کمی نیاز به زمان و مشورت خواهید داشت.

تاثیر رنگ ها را در انتخاب کارت دعوت عروسی فراموش نکنید.رنگ های شاد مانند قرمز صورتی سبز زعفرانی طلایی زرد و بنفش رنگ های شادی هستند که برجستگی و شیک بودن خاصی را به کارت دعوت عروسی شما می دهند.

سایز و اندازه کارت دعوت عروسی نیز حائز اهمیت می باشد در مرحله اول انتخاب سایز کارت دعوت عروسی بستگی به سلیقه شما دارد اما کارت دعوت های عروسی ظریف و سایز کوچک شیک بودن و جذابیتی خاص دارند و همچنین رساندن آن به دست دوستان و آشنایان راحت تر می باشد.

در انتخاب کیفیت و جنس کاغذ نیز دقت کنید چون کیفیت بالای کاغذ، کارت عروسی شما را شیک تر و جذاب تر نشان می دهد و تاثیر زیادی در چشمگیر و شیک بودن کارت دعوت عروسی دارد.

 

 

 

 

 

 

مدل کارت دعوت عروسی طرح بطری آرزوها مدلی خاص و شیک از کارت دعوت عروسی

 

 

 

 

 

 

آلبوم کارت دعوت عروسی

 

دیدن البوم کارت دعوت عروسی کمک بزرگی به انتخاب و خرید کارت دعوت عروسی دارد براحتی می توانید انواع مدلهای کارت دعوت عروسی را ببینید انتخاب کنید و مقایسه کنید و با گلچین کردن کارت دعوت های مورد پسندتان انتخاب نهایی و خرید خود را انجام دهید نمایشگاه عروس وداماد در راستای کمک به انتخاب عروس ودامادها  با تهیه و جمع اوری مدل های متفاوت از کارت دعوت عروسی به انتخاب شما کمک  می نماید…

د ادامه مطلب شما می توانید آلبوم کارت دعوت عروسی  ما را مشاهد نمایید.

کارت دعوت عروسی – کارت دعوت تولد -کارت دعوت رسمی – کارت دعوت