جدیدترین مدل لباس عروس  شیک 2017  نمایشگاه عروس وداماد را در اینجا ببینید …

 

نمایشگاه عروس و داماد معرف بهترین مدل لباس عروس های  شیک و خاص ساده و رویایی

شبی خاص و پر خاطره را با لباس عروس شیک خود تجربه کنید و بر زیبایی های خود صد چندان اضافه کنید .ما شما را کمک می کنیم تا بهترین و شیک ترین لباس عروس را انتخاب کنید.

بهترین زمان خریدمدل لباس عروس شیک 2017؟ (2018)

بهترین زمان برای انتخاب لباس عروس یک ماه قبل از مراسم عروسی می باشد. که هر عروس خانمی بسته به سلیقه خود مدل  لباس عروس شیک و خاص خود را انتخاب می کند اما نکات انتخاب لباس عروس شیک چیست و چه مدل لباس عروسی به چه افرادی می اید.

مسلما همه عروس خانم ها مانکن نسیتند و استیل و اندام هر کس با دیگری فرق دارد . پس هر کس باید مطابق با اندام و فرم بدن خود مدل لباس عروسش را انتخاب کند . انتخاب لباس عروس بسته به نوع قد کوتاهی یا بلندی افراد عرض سرشانه ها عرض کمر  و … فرق می کند.

برای دیدن لیست مزون لباس عروس کلیک کنید…

نکات انتخاب مدل لباس عروس شیک 2017

نکته بعد در انتخاب مدل لباس عروس نوع انتخاب تاج عروس ارایش کفشه و حتی لباس زیر مناسب است بهتر است عروس خانمهای گل روز پرو لباس عروس خود حتما لباس زیری که برای مراسم در نظر گرفته اند و همچنین کفش مد نظر خود را با خود ببرند. تا هم متوجه بلندی و کوتاهی دامن لباس عروس خود شوند و هم اینکه  بالاتنه لباس عروس  نسبت به لباس زیر مناسب گشاد یا تنگ یا بد فرم  نشود.

هنگام انتخاب لباس عروس حتما با یک خانم بروید و یا یک خانم را همراه خود ببرید زیرا خانم ها ریز بین هستند وهمه نکات را در نظر می گیرند.

سعی کنید در ندیکی روزهای عروسی خود حتما در خوردن غذا مواظب باشید تا سایز دلخاه خود را داشته باشید و بتوانید براحتی مدل لباس عروس شیک مد نظرتان را انتخاب کنید.

پوشش اندام مدل لباس عروس شیک 2017

سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که نواقص اندامتان را بپوشاند و شما را زیباتر نشان دهد. اگر سرشانه های بزرگی دارید یا بازوهایتان بزرگ است و یا کمی حالت قوز دارید بهتر است از مدل های لباس عروس با آستین یا با آستین های حلقه ای استفاده کنید از انتخاب لباس عروس های دکلته پرهیز کنید.

مدل لباس عروس هایی که از زیر گشاد می شوند مناسب افراد با پایین تنه چاق می باشد.

برای جم و جور کردن بالاتنه لباس عروس هایی که بالا تنه گن دارد و دامن پف دار دارد را انتخاب کنید.

عروس های خوش هیکل و مانکن برای نشان دادن برجستگی های اندام خود از لباس های با مدل ماهی استفاده کنند.

مدل لباس عروس های ساده و شیک متناسب با اکثر اندام هاست و خوش پوش و شیک می باشد.

 

چگونه با لباس عروس خود عکس های زیبا بگیریم؟ مدل لباس عروس شیک 2017

هنگام عکاسی باستید حالت بدن ایستاده زیباتر از نشسته می باشد. کمی قد بکشید پشتتان را قوز نکنید و صاف بگیرید.پوشیدن کفش های پاشنه بلند بر زیبایی قد شما می افزاید و باعث می شود بتوانید عکس های بهتری بگیرید و لباس عروس شما خوش فرم تر روی اندامتان بدرخشد. پس سعی کنید موقع عکاسی کفش های پاشنه بلند خود را بپوشید.

 

 

بازوهاتان را از بدنات دور کنید و فاصله بدهید

عروس خانم های خوش سلیقه سخت پسند که دنبال مدل لباس عروس شیک و  خاص میگردند می توانند از لباس عروس های زیر الگو یا ایده بگیرند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند و در خاص ترین شب زندگیشان با لباس عروس شیک شان بدرخشند.آستین حلقه ای انتخاب کنید .

 اگر می خواهید تصویر زیبای جشن عروسی تان همیشه در خاطرتان بماند بهتر است، در تهیه عکس عروسی دقت به خرج دهید. یکی از مهم ترین موارد در داشتن عکس خوب، گرفتن ژست خوب است. برای این منظور هنگام ثبت عکس کمی سرتان را پایین تر بگیرید، تا تیزی استخوان چانه تان در تصویر نمایان شود. بهتر است کمی هم بدن تان را به راست یا چپ متمایل کنید، تا اندام تان در لنز دوربین کشیده تر نشان دهد برای چنین ژستی شانه های تان را محکم بالا و روبه دوربین بگیرید و پایین تنه تان کمی به یک سمت متمایل کنید.  هر کس بعدا عکس لباس را ببیند حتما از شما می پرسد: برای عروسی ات چطور لاغر کردی؟

لباس  عروس های شیک 2017 –  مدل لباس عروس – جدیدترین لباس عروس – لباس عروس 2017 – لباس عروس ساده – بیاس عروس مدل ماهی – لباس عروس مدل دانتل – لباس عروس مدل پفی میکاپ ارتیست ها – شنیون کارها – باغ ها و تالارها – اتلیه های فیلم و عکس و کارت دعوت- گیفت و سایر موارد خرید و خدمات عروسی ……

 

 

 

برای کمک به شمادر انتخاب بهترین و یک ترین لباس عروس  و پاسخ همه ی سوالات اینجا را کلیک کنید ..

در باره اندام خود چه میدانبد ؟کلیک کنید ….

 

انتخاب مدل لباس عروس برای افراد چاق و بلند

انتخاب مدل لباس عروس برای افراد لاغر و کوتاه

انتخاب مدل لباس عروس برای افراد چاق و کوتاه

 

از نمایشگاه  لباس عروس ها مزون لباس عروس ها باغ وتالار های عروسی و دیگر خدمات عروسی دیدن کنید……

 

مهمترین مسئله در انتخاب لباس عروس مناسب چیست ؟

کدام لباس عروس به من می اید ؟

کدام لباس عروس را انتخاب کنم ؟

شیک ترین لباس عروس کدام است ؟

من لباس عروس ساده و شیک دوست دارم !!

من لباس عروس مدل ماهی دوست دارم!!

من لباس عروس اماده و خارجی دوست دارم!!

لباس عروس شیک لباس عروس 2017 لباس عروس در تهران  لیست لباس عروس شیک 2017 عروس سرا

انتخاب تور عروس و لباس عروس شیک

از قدیم توری روی سر عروس می انداختند که نشانه حجب و حیای عروس خانمها بود اما امروز مدل های تور عروس فرق کرده است و عروس خانم ها تورخود را بر اساس و متناسب با لباس عروس و نوع آرایش انتخاب می کنند گاهی تور عروس بسیار بزرگ و گاهی تور عروس کوچک می باشد به هر حال انتخاب مدل و سایز تور عروس باید با مدل لباس عروس و مدل آرایش عروس متناسب باشد تا بر زیبایی لباس عروس و تور عروس بیفزاید.

انتخاب تور عروس بجز تناسب آن با مدل لباس عروس بستگی به سلیقه و بودجه نیز دارد.اگر بدنبال تور عروس ارزان هستیدشامل تورهایی می باشد که هیچ نوع کاری روی ان ها انجام نگرفته است و تور ساده می باشد. و در برخی موارد کارهای ساده شیک بنظر می رسند.اما تورهای شیک تر و گران تر تورهایی هستند که کارهای زیادی روی آنها انجام شده بلند تر هستند و معمولا جنس آنها یا حاشیه آنها از گیپور می باشد.

 قبلا راجب به انتخاب مدل لباس عروس و انتخاب لباس عروس بر اساس اندام و قد توضیح دادیم اما در انتخاب تور برای افراد قد بلند یا قد کوتاه  باید به این نکته اشاره کرد که افراد با قد کوتاه بهتر است از تورهای بلند استفاده کنند و افراد قد بلند استفاده از  تورهای متوسط و کوتاه و پر چین مناسب تر است.

ترفند دیگری که با تور می تواند زد این است که عیوب اندامتان را بر طرف کنید . ولی برای این کار باید اندازه قد تور را در همان ناحیه که اندامتان مشکل دارد قطع کنید.

اگر عاشق تورهای شلوغ هستید باید بدانید که استفاده از تورهای شلوغ زیبایی و جلوه مدل لباس عروس و آرایش شما را کمتر نشان می دهد . پس اگر میخواهید یک عروس زیبا و شیک بنظر برسید از انتخاب مدل تورهای شلوغ پرهیز کنید.

رنگ لباس عروس و تورتان یکی باشد هرگز اگر رنگ لباس عروستان نباتی یا شیری است از تور سفید استفاده نکنید بلکه تور نیز مطابق با رنگ لباس عروس نباتی یا شیری باشد.

اگر دوست دارید از تورهای جدید که با کلاه کوچک به تازگی مد شده است استفاده کنید حتما توجه کنید که این مدل تورها با لباس عروس ساده و اروپایی و آرایش ساده و اروپایی مناسب و شیک است .

اگر چاق هستید از تور بلند و کم چین استفاده کنید.

به هر حال در انتخاب تور مدل لباس عروس شما و آرایش شما و اندام و قد شما ست که اهمیت دارد.

 

 

عکس از جدیدترین لباس عروس های زیبا و شیک 2017 – 2018

مدل لباس عروس شیک و زیبا با رنگ های متنوع در سال 2017- 2018

 

انتخاب تاج عروس شیک و لباس عروس شیک

انتخاب تاج یکی دیگر از موارد مهم در تشریفات عروسی است اینکه چه مدل تاجی انتخاب کنیدبستگی به عواملی چون مدل مو آرایش شما لباس عروس شما دارد. تاجی که در شب عروسی بر روی سرتان میگذارید شما را تبدیل به یک ملکه می کند پس در انتخاب تاج دقت کنید.

یک عروس با سلیقه و شیک عروسی است که با حوصله و برنامه انتخاب ها و خریدهایش را انجام دهد اولین انتخاب خرید لباس عروس شیک می باشد به چگونه انتخاب کردن مدل لباس عروس شیک و دوست داشتنی در بالا اشاره کردیم نکته هایی که در انتخاب لباس عروس مهم بودند از جمله اندام قدو … 

راجب به انتخاب تور مناسب با لباس عروس هم اشاراتی شد اما تاج عروس همانطور که می دانید مدلهای مختلفی دارد تاج در انواع و مدلهای متفاوت امادر انتخاب تاج به قد هم توجه کنید بعضی از تاج ها بین 10 تا 15 سانت بر قد شما می افزاید پس حواستان یه قد داماد هم باشد تاجی را انتخاب نکنید که قد شما را از داماد بلند تر کند. یا اگر قد کوتاهی دارید می توانید با انتخاب تاج قدتان را بلند تر نشان دهید.

فرم صورت شما در انتخاب تاج بسیار اهمیت دارد. اگر صورتتان گرد و تپل است از تاج های بلند و کشیده استفاده کنید. تا به صورتتان فرم بدهد. اگر برعکس صورت کشیده ای دارید از تاج های کوتاه با نوک هلال استفاده کنید. از مد پیروی نکنید به فرم و شکل صورتتان اهمیت دهید.

مدل لباس عروس شما در انتخاب تاج عروسی تان اهمیت دارد اگر مدل لباس عروس ساده و بدون تزئینات زیاد انتخاب کردید تاج پر نگین و شلوغ انتخاب کنید اما اگر لباس عروس شما شلوغ و پر کار است ودر لباس عروس شما از مروارید و نگین و گلهای دانتل و تزئینی زیاد استفاده شده است بهترین انتخاب تاج برای شما تاج ساده می باشد.

مدل جواهرات شما نیز تاثیر زیادی در انتخاب تاج دارد مانند لباس عروس اگر جواهراتتان ساده است تاج شلوغ انتخاب کنید و اگر جواهرتان شلوغ است تاج ساده استفاده کنید.

 

ست کردن لباس عروس وداماد

خیلی از عروس و دامادها دوست دارند در هر مورد اعم از لباس عروس لباس داماد تالار پذیرایی ، نحوه پذیرایی ، کارت دعوت عروسی گیفت عروسی و دیگر موترد بسیار شیک و زیبا بنظر بیایند یکی از علایق برخی عروس و دامادها ست کردن لباس هایشان با هم است اولین چیز و بیشترین چیزی که در شب عروسی شما به چشم می آید لباس عروس است.  مدل لباس عروس و مدل آرایش عروس می باشد.

معمولا و 90 درصد مواقع رنگ لباس عروس در شی عروسی سفید است اما اگر مراسم نامزدی شما می باشد و دوستدارید از لباس های رنگی استفاده کنید اول به این نکته توجه کنید که رنگ لباس باید به پوست شما عروس خانم عزیز بیاید پس موقع انتخاب اولین گزینه رنگ لباس متناسب با پوست عروس خانم باشد .

خوب اولین مورد در ست کردن لباس عروس وداماد می توانید رنگ کراوات داماد را با رنگ لباس عروس خانم ست کنید.

دومین مورد رنگ پیراهن داماد متناسب با رنگ لباس عروس خانم باشد و سومین مورد رنگ کت و شلوار داماد در طیف رنگی لباس عروس اما تیره تر باشد.

 

لباس عروس و نامزدی شیک

 

لباس عروس شیک لباس نامزدی شیک جدیدترین مدل لباس عروس شیک جدیدترین مدل لباس عروسی و نامزدی