زیباترین ورویایی ترین باغ عروسی و تالارعروسی درتهران را در غرفه باغ و تالارعروسی تهران نمایشگاه عروس وداماد kingworldweb  ببینید.

 

نکات مهم در انتخاب باغ وتالار عروسی چیست ؟

اگر می خواهید مراسم عروسی خود را یکی از تالارها یا باغ های عروسی برگزارکنید. اولین کار این است که تاریخ عروسی خود را مشخص کنید و حالا مطابق با اون اریخ بدنبال فضای مناسب برای عروسی خود باشید انتخای کنید باغ یا تالار دوست دارید عروسی خود را در سالن های تالار برگزار کنید یا در باغ. تعداد مهمان هایتان چند نفر است چه مقدار بودجه برای تالار عروسی خود کنار گذاشته اید آیا از قیمت تالار ها و باغ های عروسی در تهران اطلاع دارید. در کدام منطقه تهران هستید. خب اینجا ما شما رو یه راهنمایی کوچیک می کنیم طبق اخرین نرخ تالارها که من دیدم متوجه شدم بعضی از تالارهای عروسی در روزهای اول هفته هزینه ورودی ندارند و یا هزینه ورودی  کمتر از اروزهای اخر هفته می باشد. خب شما نسبت به بودجه تان روز عروسی خود را انتخاب کنید.

حال برویم سراغ مسائل بهداشتی و نظافت تالارها فضای شیک و تمیز استفاده از پرسنل شیک و تمیز  چیدمان میز و صندلی ها و جایگاه عروس وداماد.کیفیت غذاها نواع غذاها و قیمت غذاها . میوه و شیرنی و چند مدل بودن میوه و شیرینی بسیار اهمیت دارد. مکان و فضای فیلمبرداری م.قعیت اتاق تعویض لباس بانوان همگی از مسائل مهم در انتخاب تالار عروسی می باشد.اینکه تالار در کدام طبقه از ساختمان می باشد دسترسی اسانسور تالار چگونه است.

 

برای مشاهده لیست باغ وتالار های عروسی کلیک کنید ..

حتما غذای تالار را تست کنید. قبل از عقد قراردادتالار عروسی خود حتما از انها بخواهید تا غذا را تست کنید و از کیفیت غذا مطمئن شوید.

 کروکی تلار عروسی خود را در اختیار مهمان های محترم قرار داهید تا در پیدا کردن تالار دچار مشکل نشوند و با خیال راحت به عروسی شما بیایند.

در مورد سیستم صوتی و افکت های نورپردازی و هماهنگی نور و صدا به صورت اتوماتیک پرس و جو کنید . چون افکت های نورپردازی جلوه ویژه ای به فیلم عروسیتان می دهد. 

پارکینگ اتومبیل از موارد مهم و ضروری می باشد جای پارک راحت و اسان اکثر مهمان ها با وسیله های شخصی خود به عروسی شما می ایند پس این نکته که انها بتوانند اتومبیل های خود را با خیال راحت پارک کنند بسار ضروری است.

میز شام عروس وداماد و تزئین میز شام عروس وداماد از موترد مهم است که البته برخی تالارهای عروسی بابت تزئین میز شام هزینه جداگانه می گیرند این مورد را حتما از مدیر تالار خود بپرسید. میز شیک عروس وداماد ایده جالبی است که با ان می توانید عکس های زیبا و جذابی بگیرید و یک یادگاری عالی و خوشمزه محسوب می شود.

1– موقعیت تالارعروسی : راه های دسترسی به تالار عروسی – پارکینگ باغ و تالار عروسی – گذاشتن کروکی در کارت دعوت عروسی

2- نزدیک بودن به آتلیه و سالن زیبایی به باغ عروسی یا تالار عروسی

3- مسائل بهداشتی و نظافت  سالن  تالار صندلی و میزهای تالارعروسی

4- در نظر گرفتن  تعداد مهمان ها و فضای سالن تالار عروسی

5- امکانات تالار عروسی – منوهای تالار – فضای بازی و سرگرمی برای کودکان

6- پارکینگ جای پارک برای مهمان ها

7- ورودی باغ یا تالار عروسی

8- منوهای پذیرایی باغ و تالار عروسی

9- هزینه های باغ وتالار عروسی

10-گروه موسیقی

11- تزئینات و گل آرایی باغ و تالار عروسی

بهترین کار در انتخاب باغ وتالار عروسی چیست؟

شما برای داشتن بهترین انتخاب و تصمیم در مورد اینکه عروسی خود را در کداام باغ یا تالار عروسی برگزار کنید بهتر است ابتدا سری به مجلات یا سایت های اینترنتی بزنید و لیست باغ ها یا تالار های عروسی را ببینید نسبت به محل مورد نظرتان تالار ها یا باغ ها را مقایسه کنید ببینید کدام منو ها هزینه ها یا شرایط شما را دارند چندین گزینه انتخاب کنید و سپس حضوری مراجعه کنید از نزدیک مکان برگزاری عروسی خود را ببینید سوال هایتان را بپرسید شرایط را بررسی کنید و در نتیجه انتخاب خود را انجام دهید اینجوری  هم در وقت شما صرفه جویی می شود و هم اینکه گزینه های بیشتری ار یاغ و تالار عروسی را مورد بررسی قرار می دهید .

عروس ودامادهای خوش سلیقه می توانند با صرف کمترین زمان در نمایشگاه عروس وداماد از تمامی باغ  و تالارعروسی های  تهران  دیدن کنند منوها را ببینند و مطلبق با سلیقه و بودجه خود خرید کنند….

 

 

 

 

 

 

 

از غرفه مزون لباس عروس دیدن فرمایید.

از غرفه سالن های زیبایی عروس دیدن فرمایید.

 

 

باغ عروس تهران- تالارعروسی  – باغ سرا – لیست باغ عروسی  – لیست تالار عروسی – تالار عروسی تهران- بهترین تالار عروسی – باغ و تالار عروس در تهران